3 Nisan 2014 Perşembe

Uzun zamandır elişi yayınlayamadığım için öncelikle çoook üzgün olduğumu belirtmek isterim. sonrasında da gelelim yaptıklarıma...oğlum yok ama bu arabayı nette görünce yapmak istedim çok tatlı ama dimi?  ben severek ördüm doğrusu ve sonuçtan da memnunum umarım beğenirsiniz.


şeker mi şeker bardak altlığını da yine netten görüp yapmıştım. şimdi hep netten yapıyorsun hiç kendi ürettiğin bişey yok mu diyebilirsiniz ama benim hayal gücüm fazla gelişmiş değil sanırım gördüğüm zaman yapıyorum ama hani uydurayım dersem düşün düşün bişey gelmiyor aklıma, ne yapayım her konuda da marifetli olunmaz ki ama dimi.....:)))


angry birds yapmaktan bir ara acayip derecede sıkılmıştım eşim seviyordu ve arabasına asmak için istedi ben de yaptım. sonrası geldi tabi, ondan gören yakın arkadaşlar biz de isteriz diye tutturdular... tabi ben de kıramadım sonuçta arkadaşlarımız yani, ör ör bitirdim sonunda şükür...

evet bu günlük bu kadar yeterli sanırım hepinizi seviyorum ve yapacağınız yorumlar için şimdiden teşekkürler  :)) Burada sadece yorum yapılmasını ümit etmekteyim izleyici sayım az olduğu için biraz karamsarım ama olsun :) beğenilerinize sunulur hanımlar...2 yorum:

  1. hayal gücüm yok diyorsunuz ama yaptıklarınız da emek,sabır ve el becerisi isteyen şeyler, bunlar bende yok :((
    gıpta ettim size
    çok güzel olmuş elinize sağlık..

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için. herkesin kendine has becerileri var galiba böyle düşünüyorum. bir de yaparken kendimi kaybetmesem daha iyi olacak, başladığım zaman bir türlü elimden bırakmak istemiyorum o yüzden uzun sürecek elişleri hiç bana göre değil...

    YanıtlaSil